GRAFIKA nejen pro všední den

Profesionální zpracování veškeré grafiky, ať již pro multimediální prohlížeč PDF (Adobe Acrobat Reader), html (Internet Explorer, Mozilla), pro programy CorelDRAW, Photoshop, Illustrator, dále provádíme digitalizaci (scanování) do formátů BMP, PCX, TIFF, JPG, TGA, GIF,..., vektorizaci grafiky a log pro CorelDRAW, Illustrator, FLASH,..
 
Připravíme grafické návrhy vč. realizace tiskovin (tzv. čtyřbarvotisk - offset tisk, digitální tisk) včetně nasvícení na filmy či jejich vytištění (prospekty, pohledy, brožury, firemní časopisy,...).  Samozřejmostí je příprava firemního loga (značky) a maskotů vč. grafického manuálu pro určení jednotné prezentace firmy a to vč. realizace (výroba reklam, web prezentace, tiskoviny aj.)

Vytiskneme Vaše soubory (upřednostňujeme PDF) a Vaši grafiku dle dohody téměř na počkání (po konzultaci i připravené v PC programech CorelDRAW, Adobe Photoshop aj.) jak černobíle , tak barevně ( laserová tiskárna bizhub C1060L - KONICA MINOLTA) do formátu A3+, černobílý tisk do formátu A0 na barevný nebo fluopapír (200 DPI), případně vyplotrujeme na MUTOH ValueJet 1304 v šíři 1300mm…

bizhub 5501

Připravíme a vytiskneme Vám obaly (buklety) pro CD nebo MC, prospekty, dopisní papíry, faktury a další firemní dokumentaci, novoročenky, průkazky, vizitky aj.  Dle možností převedeme a popř. upravíme Vaše soubory do Vámi požadovaných programů (konverze do různých verzí CorelDRAW, převod z vektorů do bitmap, převod z CorelDRAW do PDF apod.). Návrhy a příprava průmyslových obalů. Výroba (a příprava) prezentačních desek na firemní materiály včetně vazby (viz ZDE) apod.  A cena ? Zpracování je odvislé od času a to v tarifu od 500,-Kč/hod.
 

Ukázky návrhů:
ukázka návrhu

ukázka návrhu

ukázka návrhu

ukázka návrhu

ukázka návrhu

nahoru