LOGA z naší dílny

Potřebujete se prezentovat jako společnost vlastním logem, maskotem nebo grafickou značkou? Zhotovíme Vám jej dle Vašich představ a požadavků, samozřejmostí je zhotovení grafického manuálu vč. CD s různými formáty pro další použití vč. doporučených typů písma. Zpracujeme vzorové předlohy pro firemní dokumenty a tiskoviny, pro různý reklamní materiál - vlajky, trička, pískované sklo, autodesign, razítko, samolepky, .... samozřejmostí je určení použitelných a závazných barev dle vzorníku PANTONE. Grafický manuál slouží jako závazný předpis pro reprodukující firmy (tiskárny, reklamní agentury, média,...) a zaručuje ve své podstatě vždy jednotný styl firmy, dodržení firemních barev,...

Celý logotyp nebo grafickou značku společnosti je možné rovněž dále registrovat a chránit tak firmu a její jméno proti dalšímu zneužití. 

Celý manuál Vám můžeme zpracovat do podoby formátu PDF pro možnost elektronického zasílání nebo prohlížení v počítačích. Standardně připravujeme loga do formátů: CDR(CorelDRAW), CMX(importní filtr CorelDRAW), WMF (vektorový formát windows), EPS(Photoshop), AI(Adobe Illustrator), PDF(Adobe Acrobat Reader). Lze na přání vyhotovit i další formáty (DWG pro AutoCad, SWF - Macromedia Flash, ...).

 

 

logo Access IT

 

SBL - Středoškolská basketbalová liga

 

PRESTAS a.s.

 

Česká hospoda

 

SSPoŠ

 

nahoru