POTIŠTĚNÉ SAMOLEPKY

Výroba samolepek s potiskem technologií sítotisku na samolepící fólie (venkovní použití) či na papírové samolepky (interiérové použití, samolepky na dopisní papíry, označování zboží apod.). Při výrobě tištěných samolepek je potřebné počítat s větším objemem zakázky. Dodávka zakázky max. do 14 dní, minimální počty se pohybují okolo 100 ks. K potisku používáme celou škálu samolepících fólií, které je možné potisknout základní barevnou škálou. Cena je vždy individuálně stanovována dle použití materiálů a barev, lze však upozornit na podstatně nižší cenu /ks s větším množstvím. Odolnost tisku vůči povětrnostním vlivům a slunečnímu záření je velmi dobrá. Ke každé zakázce samozřejmě zpracujeme přesnou kalkulaci ceny.

Lze zhotovit i menší množství jinou technikou (laserový tisk na speciální papírové či PE folie), které jsou ale náchylnější na poškrábání, oděr a blednutí barvy působením slunečního záření - lze ale aplikovat speciální krycí průhlednou fólii s UV filtrem, celkově však lze doporučit tento typ samolepek spíše ke krátkodobějšímu použití.

Zajišťujeme rovněž velkoformátový tisk na folii vč. UV laminace (lesk i mat), poloprůhlednou děrovanou folii apod. - vhodné na velkoplošné reklamní plochy, polepy vozidel i reklamní poutače.

Pro malosériové trvalejší označování (3 - 7 let) je vhodnější použití tzv. vyřezávané grafiky ze samolepících fólií. Viz Samolepící reklama.

nahoru