REKLAmy Česká Lípa
Výroba grafiky ze samolepících fólií

Nápisy, grafiku, loga a pod. lze zhotovit rozšířenou a osvědčenou technologií vyřezání ze samolepících fólií (tzv. signmaking) v různých barvách a velikostech, tuto lze aplikovat na libovolné hladké povrchy:

• sklo, plastové a kovové desky, firemní štíty,...

• karoserie vozidel (autodesign)

Samolepící fólie jsou podle druhu odolné povětrnostním vlivům běžně do 3, 5 nebo 7 let, máme v nabídce i speciální fólie (reflexní, odrazové, translucentní - světelné, bezpečnostní,...).
Provádíme i aplikaci (nalepení) námi zhotovených folií. Lze připravit i na tzv. montážní - přenašecí fólii sloužící k pozdějšímu nalepení i samotným zákazníkem. Termín zhotovení zakázky od 1 do 5 dní dle dohody.

Cena je odvislá od množství, spotřebovaného materiálu, typu fólie, velikosti grafiky či písmen. Pro každou zakázku na požádání zhotovíme zdarma kalkulaci po upřesnění velikosti písmen či grafiky a typu fólií, případně podkladového materiálu (většinou plastové desky).

Samozřejmostí je dodávka kompletních reklamních panelů (konstrukce, plastový podklad, polep foliemi a montáž reklamního panelu na provozovnu). 

 

Ke každé zakázce přistupujeme vždy individuálně, snažíme se najít nejvhodnější řešení pro zákazníka, ať po stránce materiálové, tak cenové. Před vlastní výrobou po zhotovení grafického návrhu dostává zákazník přesnou kalkulaci a termín zhotovení. Samozřejmostí jsou množstevní slevy při větších zakázkách, tyto stanovujeme individuálně dohodou se zákazníkem.

 

 

Zajišťujeme rovněž i výrobu samolepících folií a reklamních bannerů s digitálním solventním potiskem, kde je možné použití fotografií či složitější grafiky.

 


Samostatnou nabídkou je výroba šablon pro pískování dekorů do skla. Dlouhodobá spolupráce s rytci a lidmi zušlechťující sklo pískováním.
Cenu stanovujeme individuálně v závislosti na spotřebě materiálu, složitosti a velikosti dekoru (loga), množství kusů (velké slevy již od 100 ks) a technických podmínek (např. pískování na plné lahve vína) a termínu. Kalkulaci Vám na přání při seznámení s rozsahem a podobou zakázky zhotovíme ZDARMA.

Samolepící šablony na pískování

Ukázka pískování

Ukázka šablony pro pískování Ukázka šablony pro pískování

nahoru